Oprawka zaciskowa BT50-SL25-100 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443502K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$163.20
Cena regularna:
$132.68
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT50-SL25-100 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443502K
Indexa IND-144-3502K
IND1443502K
Oprawka zaciskowa z mocowaniem bocznym BT50-SL25-100 Indexa IND1443502K
IND-144-3502K
SM.CK016,489,1ZLNE
Długości standardowe
Do użytku z frezami trzpieniowymi, adaptorami i tulejkami z chwytem Weldon’a. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| D | 65 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140083639 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Lumens | 100 mm |
| Waga całkowita | 4.68 |
| Typ chwytu | BT50 |
| Spigot Diameter | SL25 |
| Supplier Part No. | 1443502K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 4787 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 100mm |
| Numer produktu | BT50-SL25-100 |
| Spigot Diameter | SL25 |
| Waga | 4.78kg |
| Średnica | 65mm |
| Typ chwytu | BT50 |
| Size | |
| Bore Size | mm |