Oprawka zaciskowa BT50-SL32-105 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443504K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
151,51 €
Cena regularna:
123,18 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa BT50-SL32-105 z mocowaniem bocznym Indexa IND1443504K
Indexa IND-144-3504K
IND1443504K
Oprawka zaciskowa z mocowaniem bocznym BT50-SL32-105 Indexa IND1443504K
IND-144-3504K
SM.CK016,532,4ZLNE
Długości standardowe
Do użytku z frezami trzpieniowymi, adaptorami i tulejkami z chwytem Weldon’a. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| D | 72 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140083646 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Lumens | 105 mm |
| Waga całkowita | 4.81 |
| Typ chwytu | BT50 |
| Spigot Diameter | SL32 |
| Supplier Part No. | 1443504K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 4990 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 105mm |
| Numer produktu | BT50-SL32-105 |
| Spigot Diameter | SL32 |
| Waga | 4.99kg |
| Średnica | 72mm |
| Typ chwytu | BT50 |
| Size | |
| Bore Size | mm |