Oprawka zaciskowa DN40-ER16-100 ER Indexa IND1442710K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
150,76 €
Cena regularna:
122,57 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa DN40-ER16-100 ER Indexa IND1442710K
Indexa IND-144-2710K
IND1442710K
Oprawka zaciskowa DN40-ER16-100 ER Indexa IND1442710K
IND-144-2710K
SM.CK016,359,7ZLNE
Najpopularniejszy system mocowania narzędzi z tulejkami w Europie. Sposób mocowania narzędzi tnących zapewnia koncentryczność i pewnosć chwytu. Możliwość dostępu głębokich otworów.
BT = BT-MAS 403ąą.(patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/Aąą.
IS= ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080
Szybkomocująceąą
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112807 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1442710K |
| EAN13 Barcode | 5036140083240 |
| Collet Diameter | ER16 |
| D | 28 mm |
| Lumens | 100 mm |
| Waga elementu | 929 g |
| Typ chwytu | DN40 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chuck Type | |
| Długość całk. | 100 mm |
| Numer produktu | DN40-ER16-100 |
| Shank | DN40 |
| Waga | 929 g gramkg kilogram |
| Średnica | 28 mm |
| Collet Capacity | ER16 |
| Standard, norma | DIN 69871/A |