Oprawka zaciskowa DN40-ER25-060 ER Indexa IND1442714K PRO19-20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
477,30 zł
Cena regularna:
388,05 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa DN40-ER25-060 ER Indexa IND1442714K
Indexa IND-144-2714K
IND1442714K
Oprawka zaciskowa DN40-ER25-060 ER Indexa IND1442714K
IND-144-2714K
SM.CK016,423,9ZLNE
Najpopularniejszy system mocowania narzędzi z tulejkami w Europie. Sposób mocowania narzędzi tnących zapewnia koncentryczność i pewnosć chwytu. Możliwość dostępu głębokich otworów.
BT = BT-MAS 403ąą.(patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/Aąą.
IS= ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080
Szybkomocująceąą
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112807 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1442714K |
| EAN13 Barcode | 5036140083264 |
| Collet Diameter | ER25 |
| D | 42 mm |
| Lumens | 60 mm |
| Waga elementu | 1119 g |
| Typ chwytu | DN40 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chuck Type | |
| Długość całk. | 60 mm |
| Numer produktu | DN40-ER25-060 |
| Shank | DN40 |
| Waga | 1119 g gramkg kilogram |
| Średnica | 42 mm |
| Collet Capacity | ER25 |
| Standard, norma | DIN 69871/A |