Oprawka zaciskowa DN40-ER32-070 ER Indexa IND1442716K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
714,10 zł
Cena regularna:
580,57 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka zaciskowa DN40-ER32-070 ER Indexa IND1442716K
Indexa IND-144-2716K
IND1442716K
Oprawka zaciskowa DN40-ER32-070 ER Indexa IND1442716K
IND-144-2716K
SM.CK016,423,9ZLNE
Najpopularniejszy system mocowania narzędzi z tulejkami w Europie. Sposób mocowania narzędzi tnących zapewnia koncentryczność i pewnosć chwytu. Możliwość dostępu głębokich otworów.
BT = BT-MAS 403.......(patrz główny obrazek)
DN = DIN69871/A.......
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080
Szybkomocujące......
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Collet Diameter | ER32 |
| D | 50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140083271 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Lumens | 70 mm |
| Typ chwytu | DN40 |
| Supplier Part No. | 1442716K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Waga elementu | 1253 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chuck Type | |
| Długość całkowita | 70mm |
| Numer produktu | DN40-ER32-070 |
| Shank | DN40 |
| Waga | 1253 g gram kg |
| Średnica | 50mm |
| Collet Capacity | ER32 |
| Standard, norma | DIN 69871/A |