Oprawka zaciskowa IS50-ER32-070 ER IND1442782K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
638,50 zł
Cena regularna:
519,11 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
IS50-ER32-070 ER STYLE COLLET CHUCK Indexa IND1442782K
IND-144-2782K
ISO = ISO/DIN 2080
Europe's most popular collet system. Collapsing collet design can be used for a range of diameters and maintains concentricity for drilling and milling. Long reach options available to give access into deep recesses.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Indexa |
| Collet Diameter | ER32 |
| D | 50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140364844 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Lumens | 70 |
| Waga całkowita | 3.09 |
| Shank | IS50 |
| Supplier Part No. | 1442782K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Waga elementu | 3130 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chuck Type | |
| Długość całkowita | 70mm |
| Model, kod produktu | IS50-ER32-070 |
| Shank | IS50 |
| Waga | 3606 g gramkg |
| Średnica | 50mm |
| Liczba elementów | |
| Collet Capacity | ER32 |
| Standard, norma | ISO/DIN 2080 |