Organizer narzędzi Tote mały Kennedy KEN5932050K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TOOL TOTE ORGANISER SMALL Kennedy KEN5932050K
Kennedy KEN-593-2050K
KEN5932050K
TOOL TOTE ORGANISER SMALL Kennedy
KEN-593-2050K
SM.CK016,26,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ten wielofunkcyjny organizator narzędzi typu TOTE jest idealnym sposobem na przechowywanie oraz transport narzędzi. Organizator typu TOTE zapewnia dwie głębokości tac do przechowywania, wbudowane uchwyty narzędziowe oraz żebrowany uchwyt zapewniający pewny chwyt.
Wymiary: (Dł. Wys. Szer.): 110 x 392 x 281mm.
Waga brutto: 410g.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140227903 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Głębokość całk. | 110 |
| Długość całkowita | 392 |
| Waga całkowita | 0.41 |
| Szerokość całk. | 281 |
| Supplier Part No. | 5932050K |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 410 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Dark Grey |
| Typ | Tote Trays |
| Waga | 0.41 kg kilogramg |
| Number of Compartments | 2 |
| Additional Features | Built-In Tool Holders Ideal For Storing & Transporting Tools Multi-Purpose Deep Tote Tray Ribbed Handle For Extra Grip |
| Product Material | Impact Resistent Plastic |
| Product Dimensions in mm | Depth 110 Length 392 Width 281 |