Osłona ochronna do przecinaków 13mm L-120 Kennedy KEN5059040K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Osłona ochronna do przecinaków 13mm L-120 Kennedy KEN5059040K
Kennedy KEN-505-9040K
Osłona OCHRONNA do przecinaków 1/2"
KEN-505-9040K
Opis produktu
Skonstruowana z bardzo odpornego na uderzenia plastiku, pozwala przekierować siłę chybionego uderzenia bezpiecznie zdala od dłoni operatora. Do użycia z ośmiokątnymi przecinakami kamieniarskimi.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140110250 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 120mm |
| Głębokosć całk./opak. | 80 |
| Długość całk./opak. | 115 |
| Waga całkowita | 0.14 |
| Szerokość całk./opak. | 80 |
| Nr produktu | KEN-505-9040K |
| To Suit Octogon Size | 13mm |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
KEN5059040K
OSLONA OCHRONNA DO PRZECINAKOW 1/2" Kennedy
KEN-505-9040K
SM.CK016,10,4ZLNE
Narzędzia Cromwell