Osłona ochronna do przecinaków 19mm L-120 Kennedy KEN5059060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Osłona ochronna do przecinaków 19mm L-120 Kennedy KEN5059060K
Kennedy KEN-505-9060K
Osłona OCHRONNA do przecinaków 3/4"
KEN-505-9060K
Opis produktu
Skonstruowana z bardzo odpornego na uderzenia plastiku, pozwala przekierować siłę chybionego uderzenia bezpiecznie zdala od dłoni operatora. Do użycia z ośmiokątnymi przecinakami kamieniarskimi.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140110274 |
| Kod eCl@ss | 21040605 |
| Długość | 120mm |
| Głębokosć całk./opak. | 80 |
| Długość całk./opak. | 110 |
| Waga całkowita | 0.115 |
| Szerokość całk./opak. | 80 |
| Nr produktu | KEN-505-9060K |
| To Suit Octogon Size | 19mm |
| Kod UNSPSC | 27111901 |
KEN5059060K
OSLONA OCHRONNA DO PRZECINAKOW 3/4" Kennedy
KEN-505-9060K
SM.CK016,10,9ZLNE
Narzędzia Cromwell