Ostrze zapasowe zagięte do skrobaka stolarskiego Kennedy KEN5972080K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ostrze zapasowe zagięte do skrobaka stolarskiego Kennedy KEN5972080K
Kennedy KEN-597-2080K
Zapasowe ostrze ZAGIETE do skrobaka stolarskiego
KEN-597-2080K
Opis produktu
Pasuje do:Pilnik płaski - prosty uchwyt (Flat File)
Strug płaski (Plane)
Strugi równiaki (Block Plane)
Strug skrobak (Shaver Tool)
Zdzierak okrągły - prosty (Round File)
Typ ostrza:
Flat = Płaskie
Half-Round = Półokrągłe
Curved = Zagiete
Round = Okrągłe
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blade Dimensions | 63mmx40mmmm |
| Długość ostrza | 63mm |
| Materiał ostrza | Carbon Steel |
| Blade Shape | Curved |
| Szerokość ostrza | 40mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140144064 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| For Use With | Shaver Tool |
| Nr produktu | KEN-597-2080K |
| Typ | Replacement Blade |
| Kod UNSPSC | 27111900 |
KEN5972080K
OSTRZE ZAPASOWE ZAGIETE DO SKROBAKA STOLARSKIEGO Kennedy
KEN-597-2080K
SM.CK016,4,1ZLNE
Narzędzia Cromwell