Oświetlenie typu Combi rozciągane Edison EDI9042700K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
6 LED COMBI STRETCH LIGHT Edison EDI9042700K
Edison EDI-904-2700K
EDI9042700K
6 LED COMBI STRETCH LIGHT Edison
EDI-904-2700K
SM.CK016,79,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
TCS060
Rozciągana latarka z 6. diodami LED, która może być użyta zarówno jako latarka, jak i lampa oświetleniowa. Pchnąć do siebie obie części obudowy, aby uzyskać skupiony strumień światła lub rozciągnąć je, celem oświetlenia szerszego obszaru. Ultra jasne energooszczędne diody LED pozwalają uzyskać typową żywotność baterii wynoszącą około 24 godzin. Dostarczane w komplecie ze sznurkową opaską na nadgarstek. Wymaga użycia 4 baterii AAA (nie dołączone). Długość: 115mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Batteries Required | 4x AAA |
| Producent | Edison |
| EAN13 Barcode | 5036140069886 |
| eCl@ss Code | 27119001 |
| Model Number | TCS060 |
| Supplier Part No. | 9042700K |
| UNSPSC Code | 39101600 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Battery Size | AAA |
| Candle Power | |
| Kolor | Black/Yellow |
| Lumens | 10 lm lumen |
| Długość całkowita | 115mm |
| Numer produktu | LUH120 |
| Voltage | V voltage |
| Waga | 100 g gram kg |
| Bulb Type | LED |
| Beam Distance | 14 m metre |
| Battery Life | 24 hr hour min. minute |
| Case Material | Rubber |
| Battery Type | Alkaline |
| Number of Batteries | 4 |
| IP Rating | |
| Beam Features | |
| Rechargeable |