Otwornica 133mm 5.1/4" bimetalowa uzębienie stałe Kennedy KEN0501330K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
255,40 zł
Cena regularna:
207,64 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica 133mm 5.1/4" bimetalowa uzębienie stałe Kennedy KEN0501330K
Kennedy KEN-050-1330K
KC-016,184,5ZN/SM.[NM]
6 zębów na cal. Głębokość wycinania 38 mm (1,1/2").
Wymiary otwornicy i chwytu:
14-30 mm - używać chwytu K1 lub K4.
32-210 mm - używać chwytu K2 lub K10.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrza | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Marka, producent | Kennedy |
| Pasujące trzpienie modujące, adaptery Kennedy | K2, K10 |
| Głębokość skrawania | 1 1/2" cal |
| Głębokość skrawania | 38 mm |
| Średnica skrawania | 133 mm |
| Średnica skrawania | 5 1/4" cal |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140026131 |
| ecl@ss | 21040306 |
| Do zastosowania z uchwytami | K2, K10 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy metalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Głębokość całkowita | 150 |
| Długość całkowita | 150 |
| Waga całkowita | 0.685 |
| Szerokość całk. | 55 |
| Oznaczenie | KEN-050-1330K |
| Liczba zębów na cal | 6 TPI |
| Podziałka ostrzy | Stała |
| UNSPSC | 27112826 |
| Waga elementu | 600 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica skrawania | 133mm 5 1/4" cal |
| Numer produktu | |
| Liczba zębów na cal | 6 TPI zębów na cal |
| Podziałka ostrzy | Stała |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Mosiądz Brąz Żeliwo Tworzywo sztuczne Blacha stalowa Drewno |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Materiał ostrza | |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Głębokość skrawania | 38mm 1-1/2" cal |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrza | Bimetal |
| Pasujące trzpienie modujące, adaptery Kennedy | K10 K2 |
| Backing Material |