Otwornica 177mm 6.31/32" bimetaliczna Kennedy KEN0501770K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
395,40 zł
Cena regularna:
321,46 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica 177mm 6.31/32" bimetaliczna Kennedy KEN0501770K
KEN-050-1770K
Otwornica ze stałym uzębieniem - do wycinania otworów w arkuszach różnych materiałów o grubości do 3 mm. Do wykonywania wysokiej jakości otworów w drewnie, stali, mosiądzu, brązie, żeliwie, aluminium i tworzywach sztucznych. Część skrawająca wykonana z hartowanej stali HSS jest przyspawana do wytrzymałego korpusu ze stali stopowej. Odporna na wykruszenia konstrukcja do długotrwałej pracy; praktycznie niezniszczalna.
6 zębów na cal. Głębokość wycinania 38 mm (1,1/2").
Wymiary otwornicy i chwytu:
14-30 mm - używać chwytu K1 lub K4.
32-210 mm - używać chwytu K2 lub K10.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Brand | Kennedy |
| Kompatybilne uchwyty | K2, K10 |
| Głębokość skrawania | 1 1/2" cal |
| Głębokość skrawania | 38 mm |
| Średnica skrawania | 177 mm |
| Średnica skrawania | 6 31/32" cal |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 Barcode | 5036140228023 |
| eCl@ss Code | 21040306 |
| Do zastosowania z uchwytami | K2, K10 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy metalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Supplier Part No. | 0501770K |
| Liczba zębów na cal | 6 TPI |
| Skok zębów | Constant |
| UNSPSC Code | 27112826 |
| Waga elementu | 1050 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica skrawania | 177 mm 6-31/32" cal |
| Model, kod produktu | |
| Liczba zębów na cal | 6 TPI zębów na cal |
| Skok zębów | Constant |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Mosiądz Brąz Żeliwo Tworzywo sztuczne Blacha stalowa Drewno |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Materiał ostrza | |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Głębokość skrawania | 38 mm 1-1/2" cal |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Kompatybilne uchwyty | K10 K2 |
177mm (6.31/32") BI-METAL HOLESAW Kennedy KEN0501770K