Otwornica 210mm 8.9/32" bimetalowa uzębienie stałe Kennedy KEN0501540K PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
469,50 zł
Cena regularna:
381,71 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica 210mm 8.9/32" bimetalowa uzębienie stałe Kennedy KEN0501540K
Kennedy KEN-050-1540K
KEN0501540K
KC-016,338,9ZN/SM.[NM]
6 zębów na cal. Głębokość wycinania 38 mm (1,1/2").
Wymiary otwornicy i chwytu:
14-30 mm - używać chwytu K1 lub K4.
32-210 mm - używać chwytu K2 lub K10.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrza | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Marka, producent | Kennedy |
| Pasujące trzpienie modujące, adaptery Kennedy | K2, K10 |
| Głębokość skrawania | 1 1/2" cal |
| Głębokość skrawania | 38 mm |
| Średnica skrawania | 210 mm |
| Średnica skrawania | 8 9/32" cal |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140254800 |
| ecl@ss | 21040306 |
| Do zastosowania z uchwytami | K2, K10 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy metalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Głębokość całkowita | 192 |
| Długość całkowita | 56 |
| Waga całkowita | 0.861 |
| Szerokość całk. | 192 |
| Oznaczenie | KEN-050-1540K |
| Liczba zębów na cal | 6 TPI |
| Podziałka ostrzy | Stała |
| UNSPSC | 27112826 |
| Waga elementu | 1200 g |