Otwornica 65mm 2.9/16" bimetalowa uzębienie stałe Kennedy KEN0500650K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica 65mm 2.9/16" bimetalowa uzębienie stałe Kennedy KEN0500650K
Kennedy KEN-050-0650K
KEN0500650K
65mm (2.9/16") BI-METAL HOLESAW Kennedy KEN0500650K
Kennedy KEN-050-0650K
SM.CK016,52,4ZLNE
Otwornica ze stałym uzębieniem - do wycinania otworów w arkuszach różnych materiałów o grubości do 3 mm. Do wykonywania wysokiej jakości otworów w drewnie, stali, mosiądzu, brązie, żeliwie, aluminium i tworzywach sztucznych. Część skrawająca wykonana z hartowanej stali HSS jest przyspawana do wytrzymałego korpusu ze stali stopowej. Odporna na wykruszenia konstrukcja do długotrwałej pracy; praktycznie niezniszczalna.
6 zębów na cal. Głębokość wycinania 38 mm (1,1/2").
Wymiary otwornicy i chwytu:
14-30 mm - używać chwytu K1 lub K4.
32-210 mm - używać chwytu K2 lub K10.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 70 |
| Szerokość całk. | 55 |
| Głębokość całk. | 70 |
| Waga całkowita | 0.2 |
| UNSPSC Code | 27112826 |
| eCl@ss Code | 21040306 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0500650K |
| EAN13 Barcode | 5036140025950 |
| Do zastosowania z uchwytami | K2, K10 |
| Średnica skrawania | 2 9/16" cal |
| Średnica skrawania | 65 mm |
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Głębokość skrawania | 1 1/2" cal |
| Głębokość skrawania | 38 mm |
| Liczba zębów na cal | 6 TPI |
| Skok zębów | Constant |
| Kompatybilne uchwyty | K2, K10 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy stalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Materiał tnący | High Speed Steel |
| Waga elementu | 180 g |