Otwornica z bimetalu 133mm 5.1/4" uzębienie zmienne Kennedy KEN0506330K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
60,06 €
Cena regularna:
48,83 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica z bimetalu 133mm 5.1/4" uzębienie zmienne Kennedy KEN0506330K
Kennedy KEN-050-6330K
KEN0506330K
Otwornica ze stali bimetalicznej 133mm (5.1/4")
KEN-050-6330K
KC-016,184,5ZN/SM.[NM]
Piły te charakteryzują sie wyjątkowo dobrymi parametrami cięcia, które zostawia gładkie, dobrze wykończone powierzchnie, przy znacznej redukcji hałasu przy pracy, szczególnie do cięcia rur kątowników itd. Dzięki korzystnej konstrukcji osiąga się także szybkie odprowadzanie wiórów. 4 do 6 zębów na cal. Głębokość cięcia 28.5mm (11/8”)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrza | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Marka, producent | Kennedy |
| Pasujące trzpienie modujące, adaptery Kennedy | K2;K10 |
| Głębokość skrawania | 1 1/8" cal |
| Głębokość skrawania | 28.5 mm |
| Średnica skrawania | 133 mm |
| Średnica skrawania | 5 1/4" cal |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140027534 |
| ecl@ss | 21040306 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy metalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Grupa materiałowa | M3 |
| Głębokość całkowita | 150 |
| Długość całkowita | 150 |
| Waga całkowita | 0.68 |
| Szerokość całk. | 55 |
| Oznaczenie | KEN-050-6330K |
| Liczba zębów na cal | 4 - 6 TPI |
| Podziałka ostrzy | Zmienny |
| UNSPSC | 27112826 |
| Waga elementu | 710 g |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica skrawania | 133mm 5 1/4" cal |
| Numer produktu | |
| Liczba zębów na cal | 4 - 6 TPI zębów na cal |
| Podziałka ostrzy | Zmienny |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Mosiądz Brąz Żeliwo Tworzywo sztuczne Blacha stalowa Drewno |
| Grupa materiałowa | M3 |
| Materiał ostrza | |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Głębokość skrawania | 28.5mm 1-1/8" cal |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrza | Bimetal |
| Pasujące trzpienie modujące, adaptery Kennedy | K10 K2 |
| Backing Material |