Otwornica z bimetalu 14mm 9/16" uzębienie zmienne Kennedy KEN0505140K KEN-050-5140K PRO19 MTM PRO24-1
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica z bimetalu 14mm 9/16" uzębienie zmienne Kennedy KEN0505140K KEN-050-5140K
Kennedy KEN-050-5140K
KEN0505140K
Otwornica ze stali bimetalicznej 14mm (9/16")
Otwornice o zmiennym uzębieniu ze stali bimetalicznej HSS
Piły te charakteryzują się wyjątkowo dobrymi parametrami cięcia, które zostawia gładkie, dobrze wykończone powierzchnie, przy znacznej redukcji hałasu przy pracy, szczególnie do cięcia rur kątowników itd. Dzięki korzystnej konstrukcji osiąga się także szybkie odprowadzanie wiórów.
4 do 6 zębów na cal. Głębokość cięcia 28.5mm (11/8”)
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Brand | Kennedy |
| Kompatybilne uchwyty | K1; K4 |
| Głębokość skrawania | 1 1/8" cal |
| Głębokość skrawania | 28.5 mm |
| Średnica skrawania | 14 mm |
| Średnica skrawania | 9/16" cal |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 Barcode | 5036140027053 |
| eCl@ss Code | 21040306 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy metalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Grupa materiałowa | M3 |
| Głębokość całk. | 65 |
| Długość całkowita | 30 |
| Waga całkowita | 0.033 |
| Szerokość całk. | 30 |
| Supplier Part No. | 0505140K |
| Liczba zębów na cal | 4 - 6 TPI |
| Skok zębów | Zmienny |
| UNSPSC Code | 27112826 |
| Waga elementu | 30 g |
KEN-050-5140K
SM.CK016,24,9ZLNE