Otwornica z bimetalu 17mm 11/16" uzębienie zmienne Kennedy KEN0505170K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica z bimetalu 17mm 11/16" uzębienie zmienne Kennedy KEN0505170K
Kennedy KEN-050-5170K
KEN0505170K
Otwornica ze stali bimetalicznej 17mm (11/16")
KEN-050-5170K
SM.CK016,24,9ZLNE
Otwornice o zmiennym uzębieniu ze stali bimetalicznej HSS
Piły te charakteryzują sie wyjątkowo dobrymi parametrami cięcia, które zostawia gładkie, dobrze wykończone powierzchnie, przy znacznej redukcji hałasu przy pracy, szczególnie do cięcia rur kątowników itd. Dzięki korzystnej konstrukcji osiąga się także szybkie odprowadzanie wiórów.
4 do 6 zębów na cal. Głębokość cięcia 28.5mm (11/8”)
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 30 |
| Szerokość całk. | 30 |
| Głębokość całk. | 65 |
| Waga całkowita | 0.041 |
| UNSPSC Code | 27112826 |
| eCl@ss Code | 21040306 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0505170K |
| EAN13 Barcode | 5036140027077 |
| Średnica skrawania | 17 mm |
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Materiał tnący | Stal szybkotnąca, HSS |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Głębokość skrawania | 1 1/8" cal |
| Głębokość skrawania | 28.5 mm |
| Liczba zębów na cal | 4 - 6 TPI |
| Skok zębów | Zmienny |
| Kompatybilne uchwyty | K1; K4 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy stalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Klasa materiałowa | M3 |
| Waga elementu | 40 g |
| Średnica skrawania | 11/16" cal |