Otwornica z bimetalu 29mm 1.1/8" uzębienie zmienne Kennedy KEN0505290K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica z bimetalu 29mm 1.1/8" uzębienie zmienne Kennedy KEN0505290K
Kennedy KEN-050-5290K
KEN0505290K
Otwornica ze stali bimetalicznej 29mm (1.1/8")
KEN-050-5290K
SM.CK016,29,2ZLNE
Otwornice o zmiennym uzębieniu ze stali bimetalicznej HSS
Piły te charakteryzują sie wyjątkowo dobrymi parametrami cięcia, które zostawia gładkie, dobrze wykończone powierzchnie, przy znacznej redukcji hałasu przy pracy, szczególnie do cięcia rur kątowników itd. Dzięki korzystnej konstrukcji osiąga się także szybkie odprowadzanie wiórów.
4 do 6 zębów na cal. Głębokość cięcia 28.5mm (11/8”)
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 35 |
| Szerokość całk. | 35 |
| Głębokość całk. | 65 |
| Waga całkowita | 0.078 |
| UNSPSC Code | 27112826 |
| eCl@ss Code | 21040306 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0505290K |
| EAN13 Barcode | 5036140027152 |
| Średnica skrawania | 1 1/8" cal |
| Średnica skrawania | 29 mm |
| Liczba zębów na cal | 4 - 6 TPI |
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Materiał tnący | Stal szybkotnąca, HSS |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Głębokość skrawania | 1 1/8" cal |
| Głębokość skrawania | 28.5 mm |
| Skok zębów | Zmienny |
| Kompatybilne uchwyty | K1; K4 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy stalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Klasa materiałowa | M3 |
| Waga elementu | 90 g |