Otwornica z bimetalu 95mm 3.3/4" uzębienie zmienne Kennedy KEN0505950K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Otwornica z bimetalu 95mm 3.3/4" uzębienie zmienne Kennedy KEN0505950K
Kennedy KEN-050-5950K
KEN0505950K
Otwornica ze stali bimetalicznej 95mm (3.3/4")
KEN-050-5950K
SM.CK016,66,5ZLNE
Otwornice o zmiennym uzębieniu ze stali bimetalicznej HSS
Piły te charakteryzują sie wyjątkowo dobrymi parametrami cięcia, które zostawia gładkie, dobrze wykończone powierzchnie, przy znacznej redukcji hałasu przy pracy, szczególnie do cięcia rur kątowników itd. Dzięki korzystnej konstrukcji osiąga się także szybkie odprowadzanie wiórów.
4 do 6 zębów na cal. Głębokość cięcia 28.5mm (11/8”)
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 110 |
| Szerokość całk. | 55 |
| Głębokość całk. | 110 |
| Waga całkowita | 0.375 |
| UNSPSC Code | 27112826 |
| eCl@ss Code | 21040306 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0505950K |
| EAN13 Barcode | 5036140027459 |
| Waga elementu | 390 g |
| Średnica skrawania | 3 3/4" cal |
| Średnica skrawania | 95 mm |
| Konstrukcja ostrzy | Bimetal |
| Materiał tnący | Stal szybkotnąca, HSS |
| Materiał obudowy | Stal stopowa |
| Głębokość skrawania | 1 1/8" cal |
| Głębokość skrawania | 28.5 mm |
| Liczba zębów na cal | 4 - 6 TPI |
| Skok zębów | Zmienny |
| Kompatybilne uchwyty | K2;K10 |
| Zastosowanie w materiałach | Drewno, blachy stalowe, żeliwo, mosiądz, aluminium, brąz, tworzywo sztuczne |
| Klasa materiałowa | M3 |