P1600-45 BASE MOUNTED PUSH PULL CLAMP Indexa IND4433330K
Cena regularna:
515,40 zł
Cena regularna:
419,02 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
P1600-45 BASE MOUNTED PUSH PULL CLAMP Indexa IND4433330K
IND-443-3330K
Działanie na linii prostej które daje temu zaciskowi o stylu tłokowym ekstremalnie dużą ładowność przy zachowaniu kompaktowej formy. Te dociski działają też w otwartej pozycji co pozwala na użycie funkcji dociągu (np. przy pracy z fromami gumowymi, piankowymi). Wszystkie modele mają blokowany trzpień obrotowy z możliwością regulacji.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Brand | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140378186 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Handle Position | 45° Extended |
| Zakres chwytu | 1600 kg |
| Ruch rękojeści | 180° stopni |
| Model, kod produktu | P1600-F45 |
| Spindle Thread | M8 x 1.25 |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Supplier Part No. | 4433330K |
| UNSPSC Code | 27112132 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 50.8° degree |
| Handle Movement | 180° degree |
| Wysokość | 195mm |
| Długość | 310mm |
| Model, kod produktu | GH-30513 |
| Style | Flat Base |
| Dostarczany z | SA-185025 - Hexagon Head Spindle |
| Type | Push Pull Clamp |
| Waga | kg kilogram 4060g |
| Szerokość | 107mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 1600 kgf kilogram force |