PR025A PROFESSIONAL BRAKECLEANER 600ml Holts HLT7326620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Holts PR025A PROFESSIONAL BRAKECLEANER 600ml HLT7326620K
Holts HLT-732-6620K
HLT7326620K Holts PR025A PROFESSIONAL BRAKECLEANER 600ml
Professional Brake Cleaner
Shifts oil, grease and brake dust to improve brake performance, reduce brake squeal. Cleans without need for disassembly. Environmentally friendly formula, does not contain trichloroethane 1.1.1.
Sizes: 600ml spray and 5ltr can.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Holts |
| EAN13 Barcode | 3256640018821 |
| eCl@ss Code | 30021611 |
| Supplier Part No. | PRO25A |
| UNSPSC Code | 47131828 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer produktu | PRO25A |
| Typ produktu | Brake Cleaner |
| Size | 600ml |
| Additional Features |