PULL & TEAR GUM PAPER TAPE DISPENSER Avon AVN9790020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PULL & TEAR GUM PAPER TAPE DISPENSER Avon AVN9790020K
AVN-979-0020K
Odpowiedni do zwykłej i wzmocnionej taśmy o szerokości do 77mm. Łatwe ustawienie długości taśmy oraz wydanie do 76 cm taśmy za jednym razem. Jednolite nawilżanie i czyste cięcie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140377172 |
| eCl@ss Code | 24230401 |
| Supplier Part No. | 9790020K |
| UNSPSC Code | 24102202 |
| Szerokość | 80 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Core Size | 77mm |
| Numer produktu | EPS80 |
| Typ | Desk |
| For Tape Width | Up to 77mm |
| Dispenser Capacity | 77mm x 76cm |
| Additional Features |