Paca murarska Hawk 12"x12" Kennedy KEN5120920K KEN-512-0920K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Paca murarska Hawk 12"x12" Kennedy KEN5120920K KEN-512-0920K
Kennedy KEN-512-0920K
PACA typu 'HAWK' 12"x12"
KEN-512-0920K
Opis produktu
Kwadratowa paca z aluminiowej tłoczonej blachy. Wymienna rączka drewniana z pierścieniem bezpieczeństwa. Polerowana, wykończenie lustrzane. Zalecana do prac zawodowych. Zaprojektowana tak, aby zmniejszyć dyskomfort podczas długotrwałego korzystania. Wyprodukowano zgodnie z wysokimi oczekiwaniami dzisiejszego handlu.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140022188 |
| eCl@ss Code | 21040604 |
| Głębokość całk. | 50 |
| Długość całkowita | 365 |
| Waga całkowita | 0.745 |
| Szerokość całk. | 325 |
| Supplier Part No. | 5120920K |
| UNSPSC Code | 27112201 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | |
| Wymiary | 300mm x 300mm |
| Materiał | Aluminium |
| Wysokość całkowita | |
| Długość całkowita | 300 mm 12" cal |
| Szerokość całk. | 300 mm 12" cal |
| Model, kod produktu | |
| Type | Plasterers Hawk |
KEN5120920K
PACA typu 'HAWK' 12"x12" Kennedy
KEN-512-0920K
SM.CK016,66,9ZLNE
Narzędzia Cromwell