Pałka magnetyczna do zbierania wiórów Kennedy KEN5530200K KEN-553-0200K MTM
dostępny
Cena regularna:
98,89 €
Cena regularna:
80,39 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pałka magnetyczna do zbierania wiórów metalowych Kennedy KEN5530200K KEN-553-0200K
Pręt magnetyczny do zbierania opiłków stalowych z obrabiarek i małych metalowych przedmiotów.
Specyfikacja pałki magnetycznej:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140044364 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Długość | 400mm |
| Szer. opak. | 70mm |
| Waga całkowita | 0,57kg |
| Nr produktu | PWM010 |
| Kod UNSPSC | 27112109 |
| Waga elementu | 567g |
| Posuw | 140mm |