Papier pakowy woskowany 900mm x100m Avon AVN8300270K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Avon Papier pakowy woskowany 900mm x100m 65gsm AVN8300270K
Avon AVN-830-0270K
AVN8300270K Avon PAPIER PAKOWY WOSKOWANY KRAFT - ROLKA900mmx100M 65gsm
Wodoodporny papier woskowany dwustronnie, stosowany do zawijania komponentów inżynieryjnych.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140375703 |
| eCl@ss Code | 24262308 |
| Długość | 100 m |
| Supplier Part No. | 8300270K |
| Grubość | 65 g/m? |
| UNSPSC Code | 14122100 |
| Szerokość | 900 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 100 m metremm |
| Materiał | Kraft |
| Product Number | |
| Type | Roll |
| Waga | 65 g/m? grams per square metre |
| Szerokość | 900 mm |