Pas do podnośnika 0.5Mx70mm SWL 4000KG ENDLESS ROUND SLING Matlock MTL9421990K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
0.5Mx70mm SWL 4000KG ENDLESS ROUND SLING Matlock MTL9421990K
MTL-942-1990K
Wysoka wytrzymałość w stosunku do wagi lekkie i łatwe w użyciu. Amortyzuje wstrząsy, solidnie obejmuje materiały zabezpieczając przed przesuwaniem, wypadnięciem. Pasy wykonane z poliestru odpornego na olej, kwasy, dodatkowo są impregnowane. Wszystkie oznaczone są kodem SWL (z ang.: dopuszczalny bezpieczny ładunek), gdzie podane są klasy i trakcyjność produktu. Podane klasy dotyczą tylko podnoszenia prostego. Inne typy podnoszenia są wyszczególnione poniżej, razem z odpowiednim dopuszczalnym bezpiecznym ładunkiem.
Wszystkie pasy dostarczane są z certyfikatami testowymi.
Pasy bezkońcowe wężowe
Wykonano zgodnie z: BS 6668 : Part 2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140058835 |
| Maximum Load | 4000 kg |
| Głębokość całk. | 70 |
| Długość całkowita | 50 |
| Waga całkowita | 0.43 |
| Szerokość całk. | 260 |
| Supplier Part No. | 9421990K |
| UNSPSC Code | 24101611 |
| Szerokość | 70 mm |
| Working Length | 0.5 m |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Grey |
| Typ produktu | Endless Round Sling |
| Szerokość | 70mm |
| Working Length | 0.5 m metre |
| Standard, norma | BS EN1492:2 - 2000 |
| Safe Working Load | 4000kg |
| Product Material | Polyester |
| Vertical Hitch Capacity | 4,000kg |
| Choker Hitch Capacity | 3,200kg |
| Basket Hitch Capacity 90°* | 5,600kg |
| Basket Hitch Capacity 120°* | 4,000kg |
| Basket Hitch Capacity | 8000kg |