Pas do podnośników 2,5mx50mm 2000kg wężowy Matlock MTL9422170K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
181,80 zł
Cena regularna:
147,80 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pas bezkońcowy 2,5mx50mm 2000kg wężowy do podnośników Matlock MTL9422170K
Matlock MTL-942-2170K
MTL9422170K
PAS BEZKONCOWY WEZOWY DO PODNOSNIKOW 2.5mx50mm 2000KG Matlock
MTL-942-2170K
SM.CK016,96,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysoka wytrzymałość w stosunku do wagi lekkie i łatwe w użyciu. Amortyzuje wstrząsy, solidnie obejmuje materiały zabezpieczając przed przesuwaniem, wypadnięciem. Pasy wykonane z poliestru odpornego na olej, kwasy, dodatkowo są impregnowane. Wszystkie oznaczone są kodem SWL (z ang.: dopuszczalny bezpieczny ładunek), gdzie podane są klasy i trakcyjność produktu. Podane klasy dotyczą tylko podnoszenia prostego. Inne typy podnoszenia są wyszczególnione poniżej, razem z odpowiednim dopuszczalnym bezpiecznym ładunkiem.
Wszystkie pasy dostarczane są z certyfikatami testowymi.
Pasy bezkońcowe wężowe
Wykonano zgodnie z: BS 6668 : Part 2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140059016 |
| Maximum Load | 2000 kg |
| Głębokość całk. | 140 |
| Długość całkowita | 50 |
| Waga całkowita | 1.21 |
| Szerokość całk. | 500 |
| Supplier Part No. | 9422170K |
| UNSPSC Code | 24101611 |
| Szerokość | 50 mm |
| Working Length | 2.5 m |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Typ produktu | Endless Round Sling |
| Szerokość | 50mm |
| Working Length | 2.5 m metre |
| Standard, norma | BS EN1492:2 - 2000 |
| Safe Working Load | 2000kg |
| Product Material | Polyester |
| Vertical Hitch Capacity | 2,000kg |
| Choker Hitch Capacity | 1,600kg |
| Basket Hitch Capacity 90°* | 2,800kg |
| Basket Hitch Capacity 120°* | 2,000kg |
| Basket Hitch Capacity | 4,000kg |