Pas do podnośników 2mx45mm 1000kg wężowy Matlock MTL9422110K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pas bezkońcowy 2mx45mm 1000kg wężowy do podnośników Matlock MTL9422110K
Matlock MTL-942-2110K
MTL9422110K
KC-016,49,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Wszystkie pasy dostarczane są z certyfikatami testowymi.
Pasy bezkońcowe wężowe
Wykonano zgodnie z: BS 6668 : Part 2.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Matlock |
| EAN13 | 5036140058958 |
| Maximum Load | 1000 kg |
| Głębokość całkowita | 100 |
| Długość całkowita | 45 |
| Waga całkowita | 0.62 |
| Szerokość całk. | 260 |
| Oznaczenie | MTL-942-2110K |
| UNSPSC | 24101611 |
| Szerokość | 45 mm |
| Working Length | 2.0 m |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Violet |
| Numer produktu | |
| Typ produktu | Endless Round Sling |
| Szerokość | 45mm |
| Working Length | 2 m metre |
| Standard, norma | BS EN1492:2 - 2000 |
| Safe Working Load | 1000kg |
| Product Material | Polyester |
| Vertical Hitch Capacity | 1,000kg |
| Choker Hitch Capacity | 800kg |
| Basket Hitch Capacity 90°* | 1,400kg |
| Basket Hitch Capacity 120°* | 1,000kg |
| Basket Hitch Capacity | 2,000kg |