Pas do podnośników 3mx70mm 4000kg wężowy Matlock MTL9422240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
353,90 zł
Cena regularna:
287,72 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pas bezkońcowy 3mx70mm 4000kg wężowy do podnośników Matlock MTL9422240K
Matlock MTL-942-2240K
MTL9422240K
PAS BEZKONCOWY WEZOWY DO PODNOSNIKOW 3mx70mm 4000KG Matlock
MTL-942-2240K
SM.CK016,177ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysoka wytrzymałość w stosunku do wagi lekkie i łatwe w użyciu. Amortyzuje wstrząsy, solidnie obejmuje materiały zabezpieczając przed przesuwaniem, wypadnięciem. Pasy wykonane z poliestru odpornego na olej, kwasy, dodatkowo są impregnowane. Wszystkie oznaczone są kodem SWL (z ang.: dopuszczalny bezpieczny ładunek), gdzie podane są klasy i trakcyjność produktu. Podane klasy dotyczą tylko podnoszenia prostego. Inne typy podnoszenia są wyszczególnione poniżej, razem z odpowiednim dopuszczalnym bezpiecznym ładunkiem.
Wszystkie pasy dostarczane są z certyfikatami testowymi.
Pasy bezkońcowe wężowe
Wykonano zgodnie z: BS 6668 : Part 2.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140059085 |
| Maximum Load | 4000 kg |
| Głębokość całk. | 170 |
| Długość całkowita | 70 |
| Waga całkowita | 2.47 |
| Szerokość całk. | 510 |
| Supplier Part No. | 9422240K |
| UNSPSC Code | 24101611 |
| Szerokość | 70 mm |
| Working Length | 3.0 m |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Grey |
| Typ produktu | Endless Round Sling |
| Szerokość | 70mm |
| Working Length | 3 m metre |
| Standard, norma | BS EN1492:2 - 2000 |
| Safe Working Load | 4000kg |
| Product Material | Polyester |
| Vertical Hitch Capacity | 4,000kg |
| Choker Hitch Capacity | 3,200kg |
| Basket Hitch Capacity 90°* | 5,600kg |
| Basket Hitch Capacity 120°* | 4,000kg |
| Basket Hitch Capacity | 8000kg |