Pas do podnośników 3mx80mm 5000kg wężowy Matlock MTL9422250K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
385,20 zł
Cena regularna:
313,17 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pas bezkońcowy 3mx80mm 5000kg wężowy do podnośników Matlock MTL9422250K
Matlock MTL-942-2250K
MTL9422250K
PAS BEZKONCOWY WEZOWY DO PODNOSNIKOW 3mx80mm 5000KG Matlock
MTL-942-2250K
SM.CK016,207,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysoka wytrzymałość w stosunku do wagi lekkie i łatwe w użyciu. Amortyzuje wstrząsy, solidnie obejmuje materiały zabezpieczając przed przesuwaniem, wypadnięciem. Pasy wykonane z poliestru odpornego na olej, kwasy, dodatkowo są impregnowane. Wszystkie oznaczone są kodem SWL (z ang.: dopuszczalny bezpieczny ładunek), gdzie podane są klasy i trakcyjność produktu. Podane klasy dotyczą tylko podnoszenia prostego. Inne typy podnoszenia są wyszczególnione poniżej, razem z odpowiednim dopuszczalnym bezpiecznym ładunkiem.
Wszystkie pasy dostarczane są z certyfikatami testowymi.
Pasy bezkońcowe wężowe
Wykonano zgodnie z: BS 6668 : Part 2.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140059092 |
| Maximum Load | 5000 kg |
| Głębokość całk. | 180 |
| Długość całk. | 80 |
| Waga | 3.72 |
| Szerokość całk. | 520 |
| Supplier Part No. | 9422250K |
| UNSPSC Code | 24101611 |
| Szerokość | 80 mm |
| Working Length | 3.0 m |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Numer produktu | |
| Typ produktu | Endless Round Sling |
| Szerokość | 80 mm |
| Working Length | 3 m metre |
| Standard, norma | BS EN1492:2 - 2000 |
| Safe Working Load | 5000kg |
| Product Material | Polyester |
| Vertical Hitch Capacity | 5,000kg |
| Choker Hitch Capacity | 4,000kg |
| Basket Hitch Capacity 90°* | 7,000kg |
| Basket Hitch Capacity 120°* | 5,000kg |
| Basket Hitch Capacity | 10,000kg |