Pasek do ładunków gumowy pas z haczykami 400x40mm Matlock MTL9784200K MTM
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pasek do ładunków gumowy z haczykami Matlock MTL9784200K MTL-978-4200K
Pasek ten jest wykonany i ukształtowany tak, aby mógł rozciągać się. W swoim składzie materiałowym zawiera 50% gumy, a jego końce są wzmocnione i zakończone hakami, przystosowanymi do dużych obciążeń. Jest wzmocniony po obu końcach, co zapobiega przecieraniu się. Haki zakończeniowe są wytrzymałe, ocynkowane i pokryte środkiem chroniącym przed rdzą.
- Długość: 400mm, 40cm
- Szerokość: 40mm, 4cm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140327382 |
| eCl@ss Code | 20420100 |
| Długość | 400 mm |
| Supplier Part No. | 9784200K |
| UNSPSC Code | 24141511 |
| Waga elementu | 134 g |
| Szerokość | 40 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Długość | 400mm 40cm |
| Typ produktu | Cargo Strap |
| Szerokość | 40mm |
MTL9784200K
400x40mm BLACK CARGO STRAP C/W 2 WIRE HOOKS Matlock
MTL-978-4200K