Pasek przemysłowy 6m do zawiesi o płaskich końcach 1000kg Matlock MTL9788100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pasek przemysłowy 6m do zawiesi o płaskich końcach 1000kg Matlock MTL9788100K
Matlock MTL-978-8100K
MTL9788100K
6.0M INDUSTRIAL LOAD STRAP PLAIN END 1000KG Matlock
MTL-978-8100K
SM.CK016,42,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pasek do zawiesi o płaskich końcach
Pasek ten jest dostarczany jako pojedynczy wraz z urządzeniem zapadkowym, dołączonym do jednego końca. Naprężenie powstaje po owinięciu taśmą ładunku i przewleczeniu go przez zapadkę. Przeznaczony jest do zabezpieczania ładunku w czasie transportu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140071957 |
| eCl@ss Code | 20420100 |
| Długość | 6.0 m |
| Min Break Load | 1000 kg |
| Numer produktu | LS05-1T |
| Supplier Part No. | 9788100K |
| UNSPSC Code | 24141511 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Orange |
| Długość | mm 6 m metre |
| Typ produktu | Load Strap-Plain End |
| Szerokość | 25mm |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Standard, norma | Complies with EN12195-2:2000 |
| Minimum Breaking Strength (MBS) | 1000kg |