Pasta ścierna 200g na bazie węglika krzemu drobna York Abrasives YRK2572010K MTM-PRO
dostępny
Cena regularna:
33,80 zł
Cena regularna:
27,48 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pasta ścierna 200gm na bazie węglika krzemu drobna York Abrasives YRK2572010K YRK-257-2010K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| EAN13 | 5036140221079 |
| ecl@ss | 21011390 |
| Ziarnistość | 400 g |
| Głębokość całkowita | 74 |
| Długość całkowita | 78 |
| Waga całkowita | 0.24 |
| Szerokość całk. | 74 |
| Rozmiar | 200 g |
| Oznaczenie | YRK-257-2010K |
| Type | Fine |
| UNSPSC | 23131501 |
| Waga | 250 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Grade | Fine |
| Pack Type | Jar |
| Numer produktu | |
| Waga | 250g |
| Rozmiar | 200g |