Pędzel artystyczny KEN5336391K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.1 ARTIST BRUSH Kennedy KEN5336391K
Kennedy KEN-533-6391K
KEN5336391K
No.1 ARTIST BRUSH Kennedy
KEN-533-6391K
SM.CK016,3,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Plastikowy uchwyt część robocza z czystego włosia. Każdy pędzel jest oznaczone co dojego wielkości
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31211904 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5336391K |
| EAN13 Barcode | 5036140242081 |
| Waga 10 elementów | 30 g |
| Size | No.1 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Brown |
| Długość całk. | 175 mm |
| Product Number | |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | mm |
| Handle Material | Plastic |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor |
| Brush Shape | Medium Point |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Pure Bristle |
| Brush Size Number | No.1 |
| Ferrule Material | |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Czarny |
| Brush Length | 18 mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |