Pędzel do kaloryferów 1.1/2" Kennedy KEN5336030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pędzel do kaloryferów 1.1/2" Kennedy KEN5336030K
Kennedy KEN-533-6030K
Pędzel do KALORYFEROW 1.1/2"
KEN-533-6030K
Opis produktu
Zaprojektowany do malowania tylnych części kaloryferów. Plastikowa rączka z mocnym włosiem.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Brush Width | 38mm |
| Kod EAN13 | 5036140022089 |
| Kod eCl@ss | 21041102 |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 380 |
| Waga całkowita | 0.048 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Nr produktu | KEN-533-6030K |
| Kod UNSPSC | 31211904 |
| Waga elementu | 45g |
KEN5336030K
PEDZEL DO KALORYFEROW 1.1/2" Kennedy
KEN-533-6030K
SM.CK016,5,3ZLNE
Narzędzia Cromwell