Pędzel do pasty / kleju 1" Kennedy KEN5335250K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pędzel do pasty / kleju 1" Kennedy KEN5335250K
Kennedy KEN-533-5250K
KEN5335250K
1" PASTE/BLUE BRUSH Kennedy
KEN-533-5250K
SM.CK016,3,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pędzel o szerokości 25 mm z płaską końcówką i krótkim drewnianą rączką idealny do użytku do nakładania pasty i kleju.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31211904 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5335250K |
| EAN13 Barcode | 5036140241794 |
| Size | 25mm (1") |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Natural |
| Długość całk. | 210 mm |
| Product Number | |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 25 mm 1" cal |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | General Glue Wallpaper Paste |
| Recommended Environment | Indoor |
| Brush Shape | Flat Tip |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Synthetic |
| Brush Size Number | |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Czarny |
| Brush Length | 38 mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Pasting Brush |