Pędzel do pasty kleju 1/4" Kennedy KEN5336310K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
1/4" PASTE/GLUE BRUSH Kennedy KEN5336310K
Kennedy KEN-533-6310K
KEN5336310K
1/4" PASTE/GLUE BRUSH Kennedy
KEN-533-6310K
SM.CK016,2,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Idealne do kleju, pasty i farby. Uchwyt z tworzywa sztucznego
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Brush Width | 1/4" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140229204 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Size | No. 9/3 |
| Supplier Part No. | 5336310K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Brown |
| Długość całkowita | 205mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 6mm 1/4" cal |
| Handle Material | Plastic |
| Compatible Materials | General Glue Oil-based Paint/Coatings Wallpaper Paste Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor |
| Brush Shape | Fan |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Synthetic |
| Brush Size Number | No. 9/3 |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Brown |
| Brush Length | 40mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Pasting Brush |