Pędzel malarski płaski 4" Kennedy KEN5331240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pędzel malarski płaski 4" Kennedy KEN5331240K
Kennedy KEN-533-1240K
KEN5331240K
PEDZEL MALARSKI PLASKI 4" Kennedy
KEN-533-1240K
SM.CK016,44,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Z drewnianym pomalowanym uchwytem. Chromowane, mocno zaciśnięte skuwki. Czyste włosie zatopione w gumie. Zaprojektowane by dawać doskonałe rezultaty za przystępną cenę. przeznaczone do użytku domowego i dla zawodowych malarzy.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 300 |
| Szerokość całk. | 120 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Waga | 0.165 |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5331240K |
| EAN13 Barcode | 5036140019195 |
| Szerokość | 4" cal |
| Szerokość | 100 mm |
| Weight per 12 | 2.60 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Burgundy |
| Długość całk. | 280 mm |
| Numer produktu | |
| Brush Width | 100 mm 4" cal |
| Handle Material | Plastic |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Brush Shape | Flat Straight Cut |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Pure Bristle |
| Brush Size Number | |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Czarny |
| Brush Length | 85 mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |