Pędzel okrągły No.12 z drewnianą rękojeścią Kennedy KEN5336685K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.12 ROUND FITCH BRUSH NATURAL WOODEN HANDLE Kennedy KEN5336685K
Kennedy KEN-533-6685K
KEN5336685K
No.12 ROUND FITCH BRUSH NATURAL WOODEN HANDLE Kennedy
KEN-533-6685K
SM.CK016,5,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pędzle płaskie z naturalnego białego włosia fitch (tchórz) z długim naturalnym drewnianym uchwytem i stalową tulejką.
Doskonałe dla "wejscia" do narożników i okien, malowania kolein, wyżłobien i generalnego malowania. Często używane do czyszczenia na sucho / kurzu na delikatnych obiektach lub w trudno dostępnych miejscach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Brush Width | 24 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140229068 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Size | No.12 |
| Supplier Part No. | 5336685K |
| Typ | Round |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Natural |
| Długość całkowita | 350mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 24mm |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | Dust/Swarf Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Brush Shape | Round Blunt |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Pure Bristle |
| Brush Size Number | No.12 |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Natrual |
| Brush Length | 40mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Cleaning/Dusting Brush Painting/Covering Brush |