Pędzel przemysłowy 50mm 2" Kennedy KEN9070290K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pędzel przemysłowy 2" Kennedy KEN9070290K
Kennedy KEN-907-0290K
KEN9070290K
SM.CK016,5,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Brush Width | 2" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140019096 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Głębokość całk. | 250 |
| Długość całk. | 60 |
| Waga całkowita | 0.93 |
| Szerokość całk. | 260 |
| Sup. Part No. | KEN-907-0290K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Waga | 47 g |