Pędzel typu Sash No.12 Kennedy KEN5331534K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.12 PLASTIC HANDLE SASH TOOL Kennedy KEN5331534K
Kennedy KEN-533-1534K
KEN5331534K
No.12 PLASTIC HANDLE SASH TOOL Kennedy
KEN-533-1534K
SM.CK016,3,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Uchwyty z tworzywa sztucznego. Idealny do czyszczenia z trocin, wiórów itp.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140229327 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Size | No.12 |
| Supplier Part No. | 5331534K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Czarny |
| Długość całkowita | 220mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 21mm 13/16" cal |
| Handle Material | Plastic |
| Compatible Materials | Dust/Swarf Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Brush Shape | Round Blunt |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Synthetic |
| Brush Size Number | No.12 |
| Ferrule Material | Plastic |
| Ferrule Finish/Coating | |
| Bristle Colour | Natural |
| Brush Length | 48mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Cleaning/Dusting Brush Painting/Covering Brush |