Pędzel ze skośnym zakończeniem 12mm 1/2" Kennedy KEN5335220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
1/2" SLANT CUT LINING BRUSH Kennedy KEN5335220K
Kennedy KEN-533-5220K
KEN5335220K
1/2" SLANT CUT LINING BRUSH Kennedy
KEN-533-5220K
SM.CK016,3,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do stosowania przy precyzyjnych i szczegółowych pracach dekoratorskich w trudno dostępnych miejscach, w których dokładne wykończenie jest najważniejsze.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140241787 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Size | 12mm (1/2") |
| Supplier Part No. | 5335220K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Natural |
| Długość całkowita | 265mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 13mm 1/2" cal |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor |
| Brush Shape | Flat Slant Cut |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Natural Bristles |
| Brush Size Number | |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Natural |
| Brush Length | 35mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |