Perforator ręczny 11/16" z prostym trzpieniem Kennedy KEN5181588K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Perforator ręczny 11/16" z prostym trzpieniem Kennedy KEN5181588K
Kennedy KEN-518-1588K
PERFORATOR ręczny z prostyM TRZPIENIEM 11/16"
KEN-518-1588K
Opis produktu
Wykonane z utwardzanej stali węglowej. Przelotowa konstrukcja czyni z nich idealne narzędzie do oczyszczania otworów w skórze, drewnie, plastiku, tekturze i papierze.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cut Diameter | 11/16" calowe |
| Cut Diameter | 17mm |
| Kod EAN13 | 5036140111011 |
| Kod eCl@ss | 21040306 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 100 |
| Waga całkowita | 0.17 |
| Szerokość całk./opak. | 20 |
| Kod UNSPSC | 27111527 |
| Waga elementu | 250g |
KEN5181588K
PERFORATOR RECZNY Z prostyM TRZPIENIEM 11/16" Kennedy
KEN-518-1588K
SM.CK016,18,4ZLNE
Narzędzia Cromwell