Perforator ręczny 3/8" z prostym trzpieniem Kennedy KEN5181583K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Perforator ręczny 3/8" z prostym trzpieniem Kennedy KEN5181583K
Kennedy KEN-518-1583K
PERFORATOR ręczny z prostyM TRZPIENIEM 3/8"
KEN-518-1583K
Opis produktu
Wykonane z utwardzanej stali węglowej. Przelotowa konstrukcja czyni z nich idealne narzędzie do oczyszczania otworów w skórze, drewnie, plastiku, tekturze i papierze.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cut Diameter | 10mm |
| Cut Diameter | 3/8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140110960 |
| Kod eCl@ss | 21040306 |
| Głębokosć całk./opak. | 12 |
| Długość całk./opak. | 95 |
| Waga całkowita | 0.08 |
| Szerokość całk./opak. | 12 |
| Kod UNSPSC | 27111527 |
| Waga elementu | 120g |
KEN5181583K
PERFORATOR RECZNY Z prostyM TRZPIENIEM 3/8" Kennedy
KEN-518-1583K
SM.CK016,6,4ZLNE
Narzędzia Cromwell