Perforator ręczny 5/16" z prostym trzpieniem Kennedy KEN5181582K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Perforator ręczny 5/16" z prostym trzpieniem Kennedy KEN5181582K
Kennedy KEN-518-1582K
PERFORATOR ręczny z prostyM TRZPIENIEM 5/16"
KEN-518-1582K
Opis produktu
Wykonane z utwardzanej stali węglowej. Przelotowa konstrukcja czyni z nich idealne narzędzie do oczyszczania otworów w skórze, drewnie, plastiku, tekturze i papierze.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cut Diameter | 5/16" calowe |
| Cut Diameter | 6mm |
| Kod EAN13 | 5036140110953 |
| Kod eCl@ss | 21040306 |
| Głębokosć całk./opak. | 8 |
| Długość całk./opak. | 90 |
| Waga całkowita | 0.06 |
| Szerokość całk./opak. | 8 |
| Nr produktu | KEN-518-1582K |
| Kod UNSPSC | 27111527 |
| Waga elementu | 70g |
KEN5181582K
PERFORATOR RECZNY Z prostyM TRZPIENIEM 5/16" Kennedy
KEN-518-1582K
SM.CK016,5,9ZLNE
Narzędzia Cromwell