Pęseta stalowa 115mm ostre końcówki naprzemienne Kennedy KEN5185200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pinceta 115mm ostre końcówki naprzemienne Kennedy KEN5185200K
Kennedy KEN-518-5200K
PINCETA, końcówki OSTRE NAPRZEMIENNE 115mm
KEN-518-5200K
Opis produktu
Typy z chwytem naprzemiennym otwierają się i zamykają pod wpływem większego nacisku. Wysokiej jakości wykończenie dostarczane indywidualnie lub w zestawie 6-sztukowym.KEN-518-5100kąOstre końcówki
KEN-518-5120kąOstrza igiełkowe
KEN-518-5140kąPł.ostrza naprzem.
KEN-518-5160kąOstrza zagięte
KEN-518-5180kąPłaskie ostrze
KEN-518-5200kąOstre końcówki
KEN-518-5250kąNaprzemienne
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140112087 |
| Kod eCl@ss | 21040501 |
| Długość | 115mm |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 240 |
| Waga całkowita | 0.026 |
| Szerokość całk./opak. | 50 |
| Nr produktu | KEN-518-5200K |
| Typ | Sharp Nose |
| Kod UNSPSC | 27112105 |
| Waga elementu | 20g |
KEN5185200K
PINCETA, KONCOWKI OSTRE NAPRZEMIENNE 115mm Kennedy
KEN-518-5200K
SM.CK016,11,2ZLNE
Narzędzia Cromwell