Pierścień mocowany do płytki Matlock MTL9784740K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pierścień mocowany do płytki Matlock MTL9784740K
Matlock MTL-978-4740K
MTL9784740K
50mmx50mm RING ON PLATE GALVANISED Matlock
MTL-978-4740K
SM.CK016,14,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Można go stosować do przywiązywania smyczy zwierząt do punktów stałych, przywiązywania cum łodzi i zabezpieczania różnych urządzeń.
Wykończenie: galwanizowane.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140069473 |
| Finish | Galvanised |
| Plate | 2" cal |
| Plate | 50 mm |
| Ring | 2" cal |
| Ring | 50 mm |
| Supplier Part No. | 515-PP000GV |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | mm |
| Typ produktu | Ring On Plate |
| Size | 50 x 50mm 2 x 2" cal |
| Wykończenie, powłoka | Galvanised |
| Package Quantity | 1 |