Pierścień z bolcem do nasadek udarowych 1" 62mm Kennedy KEN5838310K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pierścień z bolcem do nasadek udarowych 1" & 62mm Kennedy KEN5838310K
Kennedy KEN-583-8310K
Pierścień z BOLCEM do nasadek udarowych 1" & 62mm
KEN-583-8310K
Opis produktu
Pierścień z bolcem do nasadek udarowychSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142312 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Square Drive | 1" calowe |
| Nr produktu | 697-45102/34049 |
| To Suit Outside Diameter | 62mm |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 18g |
KEN5838310K
PIERSCIEN Z BOLCEM DO NASADEK UDAROWYCH 1" & 62mm Kennedy
KEN-583-8310K
SM.CK016,6,1ZLNE
Narzędzia Cromwell