Piła kabłąkowa dla drwali 24" Rutland RTL5227340K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piła kabłąkowa dla drwali 24" Rutland RTL5227340K
Rutland RTL-522-7340K
RTL5227340K
PILA KABLAKOWA DLA DRWALI 24" Rutland
RTL-522-7340K
SM.CK016,37ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wszystkie modele cechuje drążek napinający, umożliwiający szybką zmianę ostrza. Sztywna owalna rama. Zawiera plastikową ochronę ostrza, która zapobiega uszkodzeniom podczas transportu lub przechowywania narzędzia. Skuteczne do cięcia suchego i “żywego” drewna. Użyteczne w ogrodzie, do kształtowania powierzchni, dla budowniczych, rolników itd. Wersja standardowa przeznaczona do okazjonalnego użytku, np. do pielęgnacji przydomowego ogrodu. Wersja wysokowydajna przystosowana do cięższych prac regularnych, np. przez profesjonalnych ogrodników itp.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 24" cal |
| Długość ostrza | 610 mm |
| Producent | Rutland Contrators Tools |
| Duty (Weight) | Heavy |
| EAN13 Barcode | 5036140014152 |
| Supplier Part No. | RTL-522-7340K |
| Throat Length | 180 mm |
| Typ | Logging |
| UNSPSC Code | 27111508 |
| Waga elementu | 700 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 610mm 24" cal |
| Długość całkowita | mm |
| Throat Length | 180mm |
| Typ | Loggers Pattern |
| Waga elementu | 700g |
| Frame Finish | Powder Coated |
| Frame Material | Steel Tube |